garáž, Ústí nad Labem, Bukov

Jiná práva

020024
020024
Kamil Stupka
2024-09-26 10:00:00
2024-09-26 10:30:00
160.000 CZK
80.000 CZK
3.000 CZK
10.000 CZK
Pozemek parc. č. 1261/15, jehož součástí je stavba garáže bez čp/če, zapsané na listu vlastnictví č. 4216, pro katastrální území , obec Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem.

Popis stavby garáže: Předmětem ocenění je jednopodlažní zděná řadová garáž. Založení pravděpodobně na betonových pasech, svislé konstrukce zděné z cihel, střecha rovná. Garáž má dvoukřídlá dřevěná vrata. Podlaha pravděpodobně betonová. Napojení na elektřinu se nepředpokládá. Objekt odhadem z 60. – 70. let 20. století. Výměra rozhodná pro ocenění odpovídající zastavěné ploše garáže: 18 m2. Stavebně technický stav a vady stavby: vybavení: poškozený prvek, zastaralý prvek podlahy: poškozený prvek, zastaralý prvek střecha: poškozený prvek – prorůstání náletových dřevin, předpokládá se propad střešní konstrukce zdivo: poškozený prvek, zastaralý prvek Stavebně technický stav je hodnocen na základě vizuálního posouzení stavby. Na stavebně technický stav zaklopených konstrukcí nebo konstrukcí, jejichž stav nelze bezdemontážní technikou zjistit, je usuzováno nepřímo. Stavebně technický stav objektu lze charakterizovat jako špatný. Popis pozemku a další informace: Celková výměra pozemku parc. č. 1261/15 činí 18 m2. Širší vztahy: Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Garáž je postavena v severní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy.