Dům Mikulášovice - podíl 1/2
- ID
- 009024
- Číslo jednací
- 009024
- Stav
- Ukončená
Kamil Stupka
- 2024-06-06 13:30:00
- 2024-06-06 14:55:02
- Odhadní cena
- 327.000 CZK
- 163.500 CZK
- Minimální příhoz
- 4.000 CZK
- Jistota
- 40.000 CZK
- 1.1. Předmětem dražby je (dále jen „předmět dražby“): id. podíl 1/2
o parcela p.č. st. 706, jejíž součástí je stavba č.p. 436 – rodinný dům;
o pozemky parc. č. 1408 – zahrada a p.č. 1410 trvalý travní porost
to vše v obci Mikulášovice, okres Děčín, katastrální území Mikulášovice na listu vlastnictví č. 101
Popis rodinného domu
Oceňovaný rodinný dům je samostatný objekt. Stavba má 1 nadzemní podlaží. Dům je částečně
podsklepený. V objektu se v části nachází půda a má vybudované podkroví.
Základy má smíšené a objekt je smíšené konstrukce. Tloušťka obvodové konstrukce činí cca
40 cm. Stropy jsou dřevěné trámové a v části cihelné klenby, střecha je polovalbová, krytina je
plechová s nátěrem a klempířské prvky chybí. Vnější omítky jsou vápenocementové a místy
chybí. Zateplení pláště není provedeno.
Objekt byl postaven odhadem v roce 1890 - 1920.
Vady rodinného domu:
vybavení: prvek v dezolátním stavu
podlahy: prvek v dezolátním stavu
střecha: poškozený prvek
zdivo: poškozený prvek
okna: poškozený prvek
rozvody: prvek v dezolátním stavu
Stav objektu lze charakterizovat jako špatný.
Popis pozemku
Celková výměra pozemku činí 860 m2. Sklon pozemku je rovinatý, částečně mírně svažitý.
Vlastní pozemky netvoří kompaktní celek (respektive dotvářející část náleží městu
Mikulášovice). Pozemky nejsou oplocené. Trvalé porosty - ovocné dřeviny.
Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě a přes pozemky obce.