Dražba/aukce ukončena udělením příklepu. Vydražitel 17023001, Nejvyšší podání 145.920 CZK

Rodinný dům Toužetín- podíl 4/10

17023
17023
2023-06-21 15:30:00
2023-06-21 16:00:05
218.880 CZK
145.920 CZK
3.000 CZK
25.000 CZK
- podíl o velikosti 4/10 na nemovitostech: pozemek parc.č. st. 5/3- zastavěná plocha a nádvoří (163 m2), součástí je stavba: Toužetín, č.p. 8, rod.dům, stavba stojí na pozemku parc.č. st. 5/3 pozemek parc.č. st. 5/4- zastavěná plocha a nádvoří (2 m2), na pozemku stojí stavba: bez čp/če, garáž, LV 12 (jiný vlastník garáže) pozemek parc.č. 615- ostatní plocha (58 m2) vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Louny, na listu vlastnictví č. 3 pro katastrální území Toužetín

Rodinný dům v řadě rozrůzněných staveb. Stavba má 1 nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený. V objektu je půda a nemá vybudované podkroví. Základy má smíšené a objekt je smíšené konstrukce. Tloušťka obvodové konstrukce je do cca 45 cm, tloušťky jsou v jednotlivých částech odlišné. Stropy jsou dřevěné trámové, střecha je sedlová, pultová, krytinu tvoří bobrovka a krytinu tvoří pálená taška a klempířské prvky jsou plechové. Vnější omítky jsou vápenocementové a chybí a zateplení pláště není provedeno. Objekt byl postaven dle SLDB v roce 1920 - 1945. Stav objektu lze charakterizovat jako špatný. Dispozice rodinného domu je 3+1.Podlahová plocha vč. Příslušenství 150,28 m2. Vnitřní omítky jsou štukové, dřevěné obložení. Okna jsou špaletová, dřevěná zdvojená. Kuchyňské vybavení tvoří kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. V koupelně se nachází WC, sprchový kout, umyvadlo a na toaletě se nachází klasická toaleta. Interiérové dveře jsou dýhované plné, dýhované prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou dřevěné. Osvětlovací techniku tvoří lustry. Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V a je dodávána z rozvodné sítě. Voda je přivedena z obecního vodovodu. Svod splašků je řešen do septiku. Zemní plyn je zaveden. Vytápění zajišťuje plynový kotel, topná tělesa tvoří závěsné radiátory, ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Celková výměra pozemku činí 223 m2. Sklon pozemku je rovinatý. Pozemek je oplocený zděným plotem a pletivem do ocelových sloupků. Trvalé porosty - bez porostů. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby - dřevěný úložný prostor. Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Rodinný dům je postaven v širším centru obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě rodinnými domy se zahradami. Dokumentace neodpovídá částečně skutečnému stavu - nesoulad s KN: probíhající řízení na KN ZDŘ-62/2019- nezapsaná stavba (část stavby, kde je umístěna koupelna, chodba), pozemek parc.č. st. 5/4 zastavěn stavbou (garáž) jiného vlastníka, část zahrady ve vlastnictví jiného vlastníka (pozemek parc.č. st. 3), skutečné umístění pozemků částečně neodpovídá stavu v katastrální mapě.