Protože v průběhu dražby nikdo z dražitelů neučinil podání alespoň na úrovni nejnižšího podání je dražba ukončena s výsledkem nevydraženo.

Rodinný dům Horní Smržov

Rodinný dům

 Mapa

ID
90018
Číslo jednací
90018
Stav
Ukončená
 Dražebník
Dražbyprost s.r.o.
 Zahájení dražby
2018-06-13 15:00:00
 Ukončení dražby
2018-06-13 15:30:00
Odhadní cena
1.800.000 CZK
Nejnižší podání
1.440.000 CZK
Minimální příhoz
10.000 CZK
Jistota
200.000 CZK

Předmět dražby
- budova Horní Smržov č.p. 133, bydlení na parcele St. 84, LV 318 - budova bez čp/če, jiná stavba na parcele St. 85, LV 318 vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, Katastrální pracoviště Boskovice, na listu vlastnictví č. 384 pro katastrální území Horní Smržov - pozemek parc.č. St. 84- zastavěná plocha a nádvoří, na pozemku stavba č.p. 133, LV 384 - pozemek parc.č. St.85- zastavěná plocha a nádvoří, na pozemku stavba bez čp/če, LV 384 - pozemek parc.č. 10/6- zahrada vše zapsáno v katastru nemovitostí u Katastrálního úřadu pro Jihomoravský kraj, Katastrální pracoviště Boskovice, na listu vlastnictví č. 318 pro katastrální území Horní Smržov

Rodinný dům je část dvojdomku a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům je celkově podsklepený, v části je půda. Dle sdělení vlastníka byl objekt postaven v roce 1990. V roce 2001 proběhla plynofikace objektu a byl instalován plynový kotel, dále v roce 2008 proběhlo přebudování suterénu na samostatný byt 3+kk s vlastním vstupem a vytápěním a byla modernizována kuchyně v přízemí. Základy má betonové izolované, konstrukce objektu je zděná, stropy jsou keramickobetonové. Dům má sedlovou střechu, střešní krytinu tvoří betonová taška, plechová pozinkovaná a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem. Objekt je dispozičně řešen jako 5+kk v 1. a 2. NP a 3+kk v suterénu. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 238,05 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné. Okna jsou plastová s dvojsklem v suterénu, dřevěná s dvojsklem ve zbytku domu. Obytné prostory jsou orientovány na východ, západ. Vybavení koupelny tvoří klasická vana v přízemí a sprchový kout v suterénu, dále umyvadla a WC jsou vybavena klasickou toaletou. Jsou zde použity dřevěné plné nebo prosklené dveře, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou kovové. V kuchyni se v suterénu nachází kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, v přízemí pak kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Osvětlovací techniku tvoří běžné osvětlovací prvky. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha, koberce nebo lino, v kuchyni je laminátová plovoucí podlaha nebo lino, koupelna má na podlaze keramickou dlažbu a chodba má na podlaze položenou keramickou dlažbu. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V. Zdrojem vody je vodovod, odpadní vody jsou svedeny do septiku a zemní plyn je zaveden. Vytápění je řešeno plynovým kotlem zvlášť pro každý byt a dále kotlem na tuhá paliva pro původní byt, topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody zajišťuje bojler nebo plynový kotel. Rodinný dům je v udržovaném stavu, po dílčích rekonstrukcích, bez viditelných závad. Na pozemku jsou okrasné dřeviny a pozemek není oplocen. Samotný pozemek je mírně svažitý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: zahradní chatka, hospodářská stavba.

Historie podání